top of page
изображение_viber_2021-10-09_20-38-24-526_edited.jpg

Катерина Можарська

Інструктор по Fly-yoga, Hatha-yoga, Stretching, а також по Fitness.

Інструкторська діяльність з липня 2017 і по теперішній час.

З лютого 2020 по даний час інструктор Fly-yoga, Stretching-yoga, Hatha-yoga в «RamYoga Studio»

"Мені подобається практика йоги і, незважаючи на мій вже наявний досвід, кожен день я дізнаюся щось нове для себе. Адже йога дає нам безмежні шляхи для саморозвитку.

Мені дуже хочеться навчити вас всього того, до чого я прийшла сама на даному етапі свого життя. Мені подобається спостерігати як ви реагуєте на практику, розділяти ваші емоції захоплення, радості і гордості від досягнення цілей. Коли довго щось не виходить, але після регулярної практики стає цілком можливим - це дорогого коштує і мотивує мене, як учителя, розвиватися далі.

Я люблю відкривати нові грані можливостей вашого тіла, розвивати вашу силу, баланс, координацію, витривалість. А після розслаблюючій Шавасани - улюбленої асани моїх

учнів - ви вийдете із залу оновленими, з приємним відчуттям легкості в душі і в тілі.

На своїх заняттях я вчу усвідомлювати своє тіло, взаємодіяти з ним, прислухатися до нього і любити його.

Взагалі тіло - це посудина, в якому живе ваша душа. Тому вважаю важливим підтримувати його здоровим, адже від цього залежить якість вашого життя. Під час практики ми розвиваємо нейронні зв'язки між мозком, нервами і м'язами і починаємо відчувати дрімаючі м'язи, змушуємо їх працювати.

Я навчу вас керувати своїм тілом, розслабляти його де потрібно, а де потрібно напружувати необхідні групи м'язів. Я поясню, що всі рухи повинні бути підкріплені диханням, адже воно - НЕ невід'ємна частина практики.

На заняттях я приділяю особливу увагу відбудові асан, так як без правильної техніка не буде тієї користі і результату, а виконання руху без правильної техніки може мати свої негативні наслідки.

Глибоко переконана в тому, що випадкові зустрічі не випадкові, а також ми ніколи не знаємо які наші знання і вміння нам знадобляться в нашому житті. Протягом мого життя спорт присутній в більшій чи меншій мірі в різні її періоди.

C 2011 стала активно відвідувати різні класи по стретчінгу, аеробіки, силових навантажень, а також танцювальним програмами. Протягом декількох років я відвідувала класи по Hatha-yoga, Pilates, Callanetics, Nidra-yoga. Після я регулярно займалася такими напрямками як: Stretching, Stretch-active, Strip-plastic, Bally-dance, Dance-mix, ABT, ABS, Upper-Body, Body-Sculpt, TRX, Functional, Tabata, Step-aerobics пізніше познайомилася з класом Sky-jumping.

На початку 2019 року я познайомилася з таким напрямком як Fly-yoga - і це вже була любов з першого погляду (так як це поєднання, такого обожнюваного мною stretching, вже полюбилася Hatha-yoga (на той момент викладала її вже трохи більше року) і повітряної гімнастики (в дитинстві мріяла займатися на полотнах і виступати). Як інструктор, я все більше і більше почала занурюватися в йогу, а з листопада 2020 року Fly-yoga і Hatha-yoga стали займати в моїй тренерській діяльності близько 90-95% часу , а від фітнесу залишився лише маленький відсоток... Палкі прихильники фітнесу, потрапивши на фітнес тренування до мене, а потім спробувавши йогу зі мною вже не розлучаються з нею.

Відчуйте всю красу польоту на власному досвіді. Приходьте і погляньте на світ йоги під особливим кутом, адже навіть якщо ви новачок, завдяки гамака, ви освоїте складні асани з Hatha-yoga вже з перших практик і отримаєте всі корисні властивості, якими володіють асани. До зустрічі на практиці і я впевнена, що якщо ви ще не практикували йогу в гамаку, то вона залишить у вас в пам'яті незабутні враження. Ви полюбите її так само сильно, як я."
 

Навчання:

- вересень 2019: «RamYoga Studio», Fly-yoga;

- квітень 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Реабілітаційна тренування при міжхребцевих грижах і болях в спині;

- квітень 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Dietology-individual nutrition programming;

- березень 2019: учасник «20th Nike Training Club Convention»;

- учасник семінару «Smart харчування: розумне харчування в житті та спорті»;

- учасник семінару «Йога і спорт»;

- учасник семінару «Все про мобільності хребта (соматичний підхід)»;

- березень 2019: учасник «ProFit Convention»;

- воркшоп «Natural Movements»;

- учасник «Пілатес» на «ProFit Convention»;

- лютий 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Інструктор Stretching групових програм;

- лютий 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Інструктор силових напрямків групових програм;

- січень 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Інструктор степ-аеробіки;

- січень 2019: Школа фітнес інструктора «Fitnesservice», Навички інструктора групових програм - базова аеробіка.

bottom of page