top of page
Пошук
  • ramyogakyiv

New class! ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ Stretching з Анастасією 🌟

Оновлено: 15 лист.


Не піддавайся сонливій погоді,

приходь потягнутися на стретчинг!

Знімай напругу та пробуджуй кожну частинку свого тіла 🤸

🎁 18.11 о 10:30 ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

⏰ Актуальрий розклад занять:

Пн, Ср, Пт 17:30

Ср, Пт 10:30

Сб 10:30, Нд 10:00

Ⓜ️ Мінська, Проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду) 24 А

📲 Запис в особистих повідомленнях або за номером: +380673281026 (Viber, Telegram)




Давай знайомитися!

Анастасія:

«Моя життєва подорож, яка була присвячена професійному спорту, зокрема художній гімнастиці, розпочалась у віці шести років. П'ять із цих років я провела в школі Ірини Дерюгіної, де вивчала мистецтво гімнастики від справжньої майстрині.

Моя кар'єра у гімнастиці надихнула мене на вивчення і розвиток методів стретчингу. Пристрасть до спорту і бажання допомогти іншим підкріпили моє рішення стати тренером.

Стретчинг необхідний людям, оскільки це не лише допомагає поліпшити гнучкість м'язів і суглобів, але й сприяє загальному здоров'ю та емоційному самопочуттю. Регулярні заняття зменшують ризик травм, поліпшують координацію тіла та сприяють релаксації.

Ваше тіло заслуговує найкращого догляду, і я готова надати його вам!

Досвід у стретчинг 4 роки.

Сертифікати:

1. Stretching “Fitness Academy”

2. Stretching” MODULE 2 “Academy Fitness Master”

3. “Fitness Training of Group Programs Power Training” MODULE 1 “Academy Fitness Master”

4. “Силовий тренінг в групових програмах. Функціональний, інтервальний і кругової формати занять” “Fitness Academy”»

36 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page