top of page
Пошук
  • ramyogakyiv

NEW CLASS • Hatha Yoga з Сергієм Самойленко


Баланс — це те, що ми будуємо самостійно.

Запрошуємо на практику:

⏰ Пн та Пт о 17:30

Ⓜ️ Арсенальна, Інженерний провулок 4Б

Перше заняття у студії всього 150 грн!

📲 Запис в особистих повідомленнях або за номером: +380673281026 (Viber, Telegram)Сергій:

«Йога мене приваблювала ще з підліткового віку.

З 2009 року зацікавився хатха йогою глибше завдяки фестивалям, які є прекрасними місцями для обміну знаннями та натхненням. З того часу почав практикувати йогу самостійно по книжках, відео та інтернет-ресурсах. З її допомогою неодноразово виправляв проблеми зі здоров’ям. Потім поступово почали з’являтися і вчителі: Олександр Коницький, Дмитро Гончаренко, Анна Акішина, Анатолій Зінченко яким я безмежно вдячний. 2021 року навчався в «Школа інструкторів Хатха-йоги» в RamYoga студії, отримав відповідний сертифікат і готовий допомагати іншим.

Якщо описати себе детальніше, то назвався би не лише йогом, а й художником-дизайнером, веганом, психологом-любителем, українським мандрівником. Загалом усі ці заняття поєднані з найпершим – йогою, завдання якого не лише вдосконалювати фізичне тіло, а й зосереджуватися на собі та внутрішньому стані, любити й поважати інших, помічати красу навколо.

Під час малювання природи та подорожей мальовничими місцями часто перебуваю в прекрасному стані «тут і зараз».

З 2015 року практикую медитацію, а 2016 року закінчив курси «Психологічна медицина: психосоматика та психофізична реабілітація», які проводились в Києво-Могилянській Академії. Вони допомогли краще зрозуміти глибини психіки та розуму, а також вплив виховання в дитинстві на доросле життя.

Моя практика викладання ґрунтується на використанні класичних вправ з хатха йоги, які забезпечують фізичне оздоровлення та заспокоєння розуму.

Я люблю поєднувати асани на силу, гнучкість і баланс упродовж одного заняття, аби задіяти все тіло наповну.

Наголошуючи на тому, що золота середина у кожного своя, прагну навчити людей відчувати своє тіло та виконувати асани відносно себе. Тобто не підлаштовуватися під практику, а практику підлаштовувати під себе.»

18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page