top of page
353991184_246350791425352_5541928216713560300_n.webp.jpg

Сергій Самойленко

Інструтор з хатха йоги.

Сергій:
«Йога мене приваблювала ще з підліткового віку.
З 2009 року зацікавився хатха йогою глибше завдяки фестивалям, які є прекрасними місцями для обміну знаннями та натхненням. З того часу почав практикувати йогу самостійно по книжках, відео та інтернет-ресурсах. З її допомогою неодноразово виправляв проблеми зі здоров’ям. Потім поступово почали з’являтися і вчителі: Олександр Коницький, Дмитро Гончаренко, Анна Акішина, Анатолій Зінченко яким я безмежно вдячний. 2021 року навчався в «Школа інструкторів Хатха-йоги» в RamYoga студії, отримав відповідний сертифікат і готовий допомагати іншим.

Якщо описати себе детальніше, то назвався би не лише йогом, а й художником-дизайнером, веганом, психологом-любителем, українським мандрівником. Загалом усі ці заняття поєднані з найпершим – йогою, завдання якого не лише вдосконалювати фізичне тіло, а й зосереджуватися на собі та внутрішньому стані, любити й поважати інших, помічати красу навколо.
Під час малювання природи та подорожей мальовничими місцями часто перебуваю в прекрасному стані «тут і зараз».

З 2015 року практикую медитацію, а 2016 року закінчив курси «Психологічна медицина: психосоматика та психофізична реабілітація», які проводились в Києво-Могилянській Академії. Вони допомогли краще зрозуміти глибини психіки та розуму, а також вплив виховання в дитинстві на доросле життя.

Моя практика викладання ґрунтується на використанні класичних вправ з хатха йоги, які забезпечують фізичне оздоровлення та заспокоєння розуму.
Я люблю поєднувати асани на силу, гнучкість і баланс упродовж одного заняття, аби задіяти все тіло наповну.

Наголошуючи на тому, що золота середина у кожного своя, прагну навчити людей відчувати своє тіло та виконувати асани відносно себе. Тобто не підлаштовуватися під практику, а практику підлаштовувати під себе.»

bottom of page