top of page
fd2436c23111d947c615d80fa5115911_XL.jpg

Наталія Коновалова

Інструктор йоги для вагітних (Prenatal) та післяпологової (Postnatal), також хатха йоги.

Дипломований інструктор перинатальної йоги з 2001 року.

"Щоразу під час практики, відстежуючи зміни, зрозуміла, що це щось більше, ніж робота з тілом. Відповідно, захотілося розібратися і зрозуміти, як працює йога, що змінюється в людині, і чому кожен раз після заняття відчуваєш стан радості і душевної рівноваги. Маючи медичну освіту, цікаво було спостерігати зміни стану організму з точки зору медицини. Почала читати літературу про йогу.

Відвідувала заняття і семінари В. Смирнова, І. Фомічова, Фабіо Андрик (янтра-йога), А. Зенченко, В. Гуцалюка, Н. Кулішенко (Цигун), Д.Зікеева, закінчила «школу здоров'я» по кінезіології І.В. Галушко.

Однією з близьких стала система В'ячеслава Смирнова - комплексний підхід до практики йоги. Тут є і коректна робота з тілом, розрахована на різний рівень підготовки людини, і робота з диханням, і практики концентрації уваги.

У 2014 році, познайомившись з системою Birthlight, була вкрай натхнена підходом і системою в цілому, це саме те, що потрібно нашим вагітним жінкам.

Після закінчення курсу навчання я почала займатися з вагітними спочатку індивідуально. Потім отримавши позитивний результат, почала вести йогу для вагітних в групах.

Нас зріднило розуміння того, що вагітність - це велике щастя, але в той же час і величезна відповідальність.

Йога для мене - це не тільки власна практика, це улюблена справа, яка дає мені невичерпні можливості для саморозвитку. Це те, чим я хочу ділитися, - і я дуже рада, що у мене є така можливість.

Для себе я вибрала свою «нішу» в йозі, а саме - йогу для вагітних."

bottom of page